Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » KOMUNIKATY

KOMUNIKATY

Postanowienie Nr 5/13 Komisarza Wyborczego w Koninie z dnia 31 grudnia 2013 r.

 

Postanowienie Nr 5/13

Komisarza Wyborczego w Koninie

z dnia 31 grudnia 2013 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji do spraw referendum w referendum gminnym w sprawie odwołania Rady Gminy Turek zarządzonym na 26 stycznia 2014 r.

Na podstawie art. 49 ust. 4 pkt. 1 i art. 50 ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym (Dz. U. z 2013 r., poz. 706) po rozpatrzeniu zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji, Komisarz Wyborczy w Koninie postanawia co następuje:

§ 1

Powołuje się 7 obwodowych komisji do spraw referendum w składach określonych w załączniku do postanowienia.

§ 2

Upoważnia się Wójta Gminy Turek do zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji do spraw referendum w terminie uzgodnionym z Komisarzem Wyborczym w Koninie.

§ 3

Postanowienie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

 

Komisarz Wyborczy

w Koninie 

/-/ Karol Skocki

 


 

Załącznik

do postanowienia Nr 5/13

z dnia 31 grudnia 2013 r.

Komisarza Wyborczego w Koninie

 

Składy obwodowych komisji do spraw referendum

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 1, Szkoła Podstawowa, Chlebów 15, 62-700 Turek:

1.

Małgorzata Grzelak, zam: Korytków

2.

Izabela Ignasiak, zam: Chlebów

3.

Weronika Ignasiak, zam: Chlebów

4.

Ewa Janiszewska, zam: Chlebów

5.

Aldona Kostrzewa, zam: Warenka

6.

Żaneta Zielińska, zam: Korytków

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 2, Szkoła Podstawowa, Kaczki Średnie 63, 62-700 Turek:

1.

Danuta Cytrowska, zam: Kaczki Średnie

2.

Krzysztof Kamiński, zam: Kaczki Średnie

3.

Jarosław Kustosz, zam: Kaczki Średnie

4.

Jakub Marczyński, zam: Kaczki Średnie

5.

Jacek Sobieraj, zam: Kaczki Średnie

6.

Adam Sowiński, zam: Wietchinin

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny, Słodków 21, 62-700 Turek:

1.

Marianna Brzóska, zam: Słodków Kolonia

2.

Mirosław Filipiak, zam: Słodków Kolonia

3.

Anna Glapa, zam: Słodków

4.

Aleksandra Mruk, zam: Słodków Kolonia

5.

Barbara Mruk, zam: Słodków Kolonia

6.

Andżelika Przygońska, zam: Słodków Kolonia

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 4, Bursa Szkolna, al. Józefa Piłsudskiego 5, 62-700 Turek:

1.

Żaneta Baraniecka, zam: Obrzębin

2.

Anna Chrzanowska, zam: Obrzębin

3.

Joanna Homa, zam: Obrzębin

4.

Katarzyna Kowalska, zam: Słodków

5.

Dorota Pietrzykowska, zam: Obrzębin

6.

Krzysztof Wlaź, zam: Szadów Pański

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 5, Szkoła Podstawowa, Żuki 92, 62-700 Turek:

1.

Kinga Angelika Jagieła, zam: Żuki

2.

Malwina Jankiewicz, zam: Warenka

3.

Agnieszka Karkusińska, zam: Kalinowa

4.

Włodzimierz Jacek Olek, zam: Żuki

5.

Anna Pawlicka, zam: Kaczki Średnie

6.

Donata Walkowska, zam: Żuki

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 6, Szkoła Podstawowa, ul.Jaśminowa 3, Turkowice, 62-700 Turek:

1.

Ewelina Kolęda, zam: Turkowice

2.

Andrzej Lotzwik, zam: Turkowice

3.

Katarzyna Rybka, zam: Turkowice

4.

Jolanta Serbin, zam: Słodków Kolonia

5.

Justyna Skórka, zam: Turkowice

6.

Katarzyna Szajrych, zam: Turkowice

 

Obwodowa Komisja do spraw referendum nr 7, Szkoła Podstawowa, Cisew 55, 62-700 Turek:

1.

Patryk Dusza, zam: Cisew

2.

Artur Filipiak, zam: Słodków Kolonia

3.

Joanna Jurkiewicz, zam: Obrzębin

4.

Ewelina Ogrodowczyk, zam: Cisew

5.

Edyta Parafiniuk, zam: Kalinowa

6.

Anna Woźniak, zam: Cisew

     

 

 

 

Komisarz Wyborczy

w Koninie

/-/ Karol Skocki

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji:
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Ewelina Pietrzak (07/01/2014 09:40:41)
  • zaakceptowanie treści informacji: Ewelina Pietrzak (07/01/2014 09:40:41)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Ewelina Pietrzak (07/01/2014 09:42:31)
Lista wiadomości