Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Gminie Turek

 

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522) tj. z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku z ograniczeniem w przyjmowaniu interesantów w Urzędzie Gminy Turek, podajemy sposób przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych:

  • Zgłoszenia kandydatów na członków komisji mogą być przesłane na adres poczty elektronicznej: admin@gmina.turek.pl do dnia 10 kwietnia 2020 r. do godz. 15:30. Oryginały dokumentów należy przesłać do urzędu tradycyjna pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń)
  • Zgłoszenia kandydatów na członków komisji mogą być dostarczone do punktu obsługi interesanta Urzędu Gminy Turek (hol Urzędu) do dnia 10 kwietnia 2020 r. do godz. 15:30.

 

Informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń można uzyskać pod numerem telefonu (63) 279-40-84 oraz pod adresem poczty elektronicznej: admin@gmina.turek.pl 

 

Do pobrania: